Školní internetový
registrační systém
SIRS
Základní škola, Hradec Králové, Bezručova 1468
O škole
Kroužky
Zápis 1.tříd
Rezervační systém
Ankety
Přihlášení
Kroužky 2023/2024
var.symb
stav
název kurzu
učitel
zápisy
cena
01AJ
AJ upevňovací (3. třída) ( středa 08:45-9:35 )
Holečková Zdena
10/10
1000,-Kč
03AJ
AJ upevňovací (7. třída) ( středa 07:00-07:45 )
Holečková Zdena
11/10
1000,-Kč
07AJ
AJ upevňovací (4. třída) ( středa 07:00-07:45 )
Veisová Adéla
8/10
1000,-Kč
08AJ
AJ upevňovací (5. třída) ( pondělí 07:00-07:45 )
Veisová Adéla
11/10
1000,-Kč
09AJ
AJ upevňovací (6. třída) ( čtvrtek 7:00-7:45 )
Veisová Adéla
10/10
1000,-Kč
10AJ
AJ upevňovací (8. třída) ( pondělí 14:00-14:45 )
Malá Lenka
6/10
1000,-Kč
11AJ
AJ upevňovací (9. třída) ( středa 07:00-07:45 )
Čechurová Kateřina
7/10
1000,-Kč
1KE
Keramika (3.-5. třída) ( čtvrtek 13:30-15:30 )
Vitáková Jana
12/15
1200,-Kč
2KE
Keramika (2.-3. třída) ( čtvrtek 13:30-15:30 )
Vitáková Jana
4/15
1200,-Kč
3KE
Keramika (3.-5. třída) ( pondělí 13:00-15:00 )
Malcová Ivona
20/14
1200,-Kč
4KE
Keramika (6.-9. třída) ( pondělí 13:45-15:45 )
Malcová Ivona
0/15
1200,-Kč
5KE
Keramika (1.-2. třída) ( středa 13:00-15:00 )
Čechurová Kateřina
10/12
1200,-Kč
6KE
Keramika (1.-2. třída) ( středa 13:00-15:00 )
Čechurová Kateřina
9/12
1200,-Kč
1ZT
Zábavné tvoření (1. třída) ( pondělí 13:00-14:30 )
Pechánková Lenka
16/15
1000,-Kč
1PO
Pohybové hry (1. třída) ( pondělí 13:30-14:15 )
Justová Anna
17/16
800,-Kč
2PO
Tanečky a zábavné hry (1. třída) ( středa 14:00-14:45 )
Černá Kateřina
6/12
800,-Kč
1FL
Florbal (6.-7. třída) ( pátek 14:00-15:00 )
Mikyska Tomáš
20/20
800,-Kč
2FL
Florbal (8.-9. třída) ( pátek 15:00-16:00 )
Mikyska Tomáš
14/20
800,-Kč
1VO
Volejbal ( 4.-5. třída) ( úterý 14:30-16:00 )
Mikyska Tomáš
16/20
1100,-Kč
2VO
Volejbal (6.-7. třída) ( pondělí 14:30-16:00 )
Mikyska Tomáš
15/20
1100,-Kč
3VO
Volejbal ( 8.-9.třída) ( středa 14:30-16:00 )
Mikyska Tomáš
14/20
1100,-Kč
1CHO
Chovatelský (3.-6. třída) ( pondělí 13:00-13:45 )
Novák Tomáš
13/12
800,-Kč
2CHO
Chovatelský ( 3.-6. třída) ( pondělí 14:00-14:45 )
Novák Tomáš
12/12
800,-Kč
3CHO
Chovatelský ( 1.-6. třída) ( pondělí 15:00-15:45 )
Strůnová Šárka
12/12
800,-Kč
5CHO
Chovatelský ( 1.-2. třída ) ( středa 12:30-13:15 )
Hejtmánkova Tereza
12/12
800,-Kč
6CHO
Chovatelský ( 1.-2. třída ) ( středa 13:30-14:15 )
Hejtmánkova Tereza
12/12
800,-Kč
7CHO
Chovatelský ( 3.-4. třída ) ( čtvrtek 15:00-15:45 )
Pirochova Alexandra
11/12
800,-Kč