Akce školy

var.symbstavnázev kurzuučitelzápisycena
detailZájezd do AnglieFajfr Ondřej, Mgr.58/55
detailZe školky HOP do školy bílá skupinka (středa 1.4.) ( 16.00-17.00 )Půhoná Dana, Mgr.8/8zdarma
detailZe školky HOP do školy červená skupinka (středa 25.3.) ( 16.00-17.00 )Půhoná Dana, Mgr.8/8zdarma
detailZe školky HOP do školy modrá skupinka (středa 25.3.) ( 16.00-17.00 )Půhoná Dana, Mgr.9/8zdarma
detailZe školky HOP do školy oranžová skupinka (středa 1.4.) ( 16.00-17.00 )Půhoná Dana, Mgr.8/8zdarma
detailZe školky HOP do školy zelená skupinka (středa 1.4.) ( 16.00-17.00 )Půhoná Dana, Mgr.5/8zdarma
detailZe školky HOP do školy žlutá skupinka (středa 25.3.) ( 16.00-17.00 )Půhoná Dana, Mgr.4/8zdarma
var.symbstavnázev kurzuučitelzápisycena
detailAngličtina pro 1.třídu ( čtvrtek 12:30 - 13:00 )Houžvičková Kateřina3/101100
detailAngličtina pro 2.třídu ( čtvrtek 13:15-13:45 )Houžvičková Kateřina24/101100
detailAngličtina pro 3. a 4.třídu ( čtvrtek 14:00 - 14:30 )Houžvičková Kateřina14/101100
detailKroužek léčivých bylin (od 3.třídy) ( středa 13.15 - 15.00 )Veselá Martina11/10700 Kč/pololetí
detailLego ( úterý 14.00 - 15.00 )Půhoná Dana, Mgr.10/14
detailStreet dance STEELSAndrea Bílková4/251500 Kč

Kroužky (2019/2020)

var.symbstavnázev kurzuučitelzápisycena
detaildětský pěvecký sbor M(i)láďata ( čtvrtek 14.00-15.00 )Přemysl Kočí, Mgr.20/30400 Kč/pololetí
detailDramatický kroužek ( pondělí 13.15 - 14.00 hod. )Sedláčková Ivana, Mgr.16/12400 Kč/pololetí
detailFlorbal 3. - 5. ročník ( úterý 7:00 - 7:45 )Zdeňka Kočová, Mgr.13/18400 Kč/pololetí
detailFlorbal 6.-9. ročník ( středa 14:15 -15:15 )Fajfr Ondřej, Mgr.17/18400 Kč/pololetí
detailHry s řečí ( středa 15,30-16,40h )Fiedlerová Iva13/12300 Kč/pololetí
detailKeramický kroužek 2.stupeň ( sudý čtvrtek (14.00-15.30) )Kesslerová Zlata, Mgr.2/12500 Kč/pololetí
detailKERAMIKA 4. a 5. třídy ( lichý čtvrtek 13.30 -15.00 )Erbsová Eva11/12500 Kč/pololetí
detailKin- ball ( čtvrtek 7.00-7.45 )Kroniková Jana, Mgr.16/18400 Kč/pololetí
detailkytara začátečníci ( čtvrtek 15.10-15.55 )Přemysl Kočí, Mgr.5/14400 Kč/pololetí
detailPohybáček ( pondělí 14.00-15.00 )Veronika Andrýsová21/25400 Kč/pololetí
detailPohybové hry - florbal 2. - 3. ročník ( pondělí 14:00 - 14:45 )Zdeňka Kočová, Mgr.19/18400 Kč/pololetí
detailŠachy s Aničkou ( čtvrtek (14.00-15.00) )Anna Vítová9/12400 Kč/pololetí
detailScénický/výrazový tanec (PORTDEBRAS) ( středa 14:00-14:45 )Kateřina Bařáková, Mgr.13/20400 Kč/pololetí
detailSportovní kroužek ( středa 13,30 - 14,15 )Kušnírová Ivana, Mgr.20/20400 Kč/ za pololetí
detailVařeníčko 2. a 3. třídy A ( úterý 1x za 14 dní (15.45-17.45) )Růžičková Radka10/10400 Kč/pololetí
detailVařeníčko 2. a 3. třídy B ( úterý 1x za 14 dní (15.45-17.45) )Růžičková Radka7/10400 Kč/pololetí
detailVařeníčko 2. a 3. třídy C ( středa 1x za 14 dní (15.45-17.45) )Růžičková Radka13/10400 Kč/pololetí
detailVýtvarný a keramika 2.třídy ( středa 13.30 - 15.00 )Erbsová Eva11/12600 Kč na pololetí
detailVýtvarný a keramika 3.třídy ( pondělí 13.30 - 15.00 )Erbsová Eva12/12600 Kč na pololetí
detailVýtvarný a keramika 3.třídy ( pondělí 15.15-16.45 )Erbsová Eva7/12600 Kč na pololetí
detailVýtvarný a keramika 1.třídy ( úterý 13.30 - 15. 00 )Erbsová Eva10/12600 Kč na pololetí
detailVýtvarný a keramika 1.třídy ( úterý 15.15 -16.45 )Erbsová Eva7/12600 Kč na pololetí

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace